Hliníkové pergoly2018-09-06T08:25:15+00:00

Synonymum luxusu

Ať už zvolíte bioklimatickou pergolu Meridiem s naklápěcími lamelami, nebo exkluzivní pergolu Meridiem Glass se skleněným zastřešením, zajistíte své terase nezaměnitelný půvab a noblesu

MERIDIEM / bioklimatická pergola

Hliníková pergola MERIDIEM disponuje zastřešením tvořeným naklápěcími lamelami, díky čemuž dosahuje jak kompletní voděodolnosti, tak nevídané bioklimatické funkce, která zajistí příjemně strávené chvíle na Vaší terase. Pergola Meridiem nabízí mnoho možností doplňkového příslušenství jako je látkové boční stínění, kompletní zasklení, infravytápění, nebo senzory, které pomohou ochránit Váš zahradní nábytek před deštěm. Jako tuzemský výrobce jsme schopni splnit každé individuální přání našich zákazníků, ať již jde o barvu, velikost, nebo způsob kotvení.

Technický list

MERIDIEM Glass / zasklená pergola

Pergola Meridiem Glass se jako první výrobek svého druhu na našem trhu může pochlubit zcela rovnou konstrukcí a zasklenou střechou, která je vyspádovaná uvnitř konstrukce, díky čemuž disponuje jedinečným moderním designem snoubeným s kouzlem kubistických tvarů. Samozřejmostí pergoly je integrovaný okapový systém, který odvádí dešťovou vodu do nosnice pergoly.

TERRADO /pergola s prosklením

Pergola Terrado Vás uchvátí spojením hliníkové konstrukce s nadčasovým řešením střechy. Hliníková konstrukce je doplněna o pevnou střechu z bezpečnostního skla. Takové zastřešení se může chlubit sklonem 2°až 25° a možností integrace látkového zastínění. Díky okapovému systému, který odvádí dešťovou vodu do nosnice pergoly, zajišťuje plnou ochranu před nepříznivými vlivy počasí.

PERGOLINO /rolovací pergola

Pergola Pergolino nachází své uplatnění nejen u rodinných domů, ale také u letních restaurací, kde slouží jako ochrana před vlivy počasí. Je tvořena stabilní konstrukcí s rolovacím zastřešením. Součástí takového zastřešení je motor s elektronickými dopady a plynové pružiny, které zajišťují napínání vysouvací se tkaniny. Hliníkový kastlík v zataženém stavu dokonale chrání látku.

BAVONA SOFTTOP /pergola s pohyblivým zastřešením

Pergola Bavona zaujme kubistickými tvary a pohyblivým zastřešením. Střechu tvoří voděodolná látka, která je ovládána motorem. Samozřejmostí takové pergoly je integrovaný odtok vody, který zajišťuje bezstarostnost při nepříznivém počasí.