Inspirováno přírodou

Spojením jedinečných kusů druhů dřevin a pečlivě odvedné ruční práce vznikají jedinečné designové produkty, které se ve spojení s epoxidovou plyskiřicí, sklem či kovem stávají zajímavým a originálním prvkem každého domu.

Stoly, stolky

Konferenční, jídelní, barové nebo odkládací stoly s bohatými kresbami dřeva, které vytvořila sama příroda. Desky stolů jsou vyrobeny tak, aby byly co nejvíce zachovány jejich původní podoby. Desky mohou být navíc lemovány nebo vyplněny epoxidovou pryskyřící, v čiré nebo barevné variantě. Stabilitu stolu zajišťuje kovové podnoží, u kterého je vždy kladen důraz na detail. Každý stůl vyniká svou nenapodobitelností a odolností.

Lampy

Úžasný kontrast světla a dřeva. Lampy zaujmou také jako dekorace, ale když se rozsvítí, dodají Vašemu domovu pohodu a klid. Do lamp je vsazen led Neon pásek 230V, který je stmívatelný triakovým stmívačem. Lampy lze ovládat dálkovým ovladačem o dosahu až 30m. Při zapnutí dojde k pozvolnému rozsvícení, při vypnutí naopak k pozvolnému setmění. Stabilitu lampy zajišťuje kvalitní kovový podstavec.

Hodiny

Čas a příroda v dokonalém spojení. Hodiny jsou ručně vyráběny z kvalitních druhů masivního dřeva a různých odstínů epoxidové pryskyřice. Srdcem hodin jsou kvalitní strojky německé výroby Quartz. Byť jsou hodiny drobným nábytkem, svým designem upoutají pozornost každého. Hodiny mohou představovat také zajímavý dárek pro své blízké, kamarády, ale i obchodní partnery.

Kuchyňské prkénko

Ručně vyráběné masivní dřevěné prkénko na krájení a servírování z různých druhů dřeva. Tvar, velikost i materiál bude přizpůsoben přesně Vaším představám. Povrchová úprava  je provedena přírodním olejem, který je určen pro styk s potravinami. Prkénko se tak vyznačuje nejen nápaditostí, ale také vysokou odolností. Veříme, že byste takovým dárkem vykouzlili nejeden úsměv!

[elfsight_instagram_feed id=“1″]