Synonymum luxusu

Ať už zvolíte bioklimatickou pergolu Meridiem s naklápěcími lamelami, exkluzivní pergolu Meridiem Glass se skleněným zastřešením nebo jemnou pergolu Meridiem Soft, zajistíte své terase nezaměnitelný půvab a noblesu.

MERIDIEM Bio / bioklimatická pergola

Hliníková pergola MERIDIEM disponuje zastřešením tvořeným naklápěcími lamelami, díky čemuž dosahuje jak kompletní voděodolnosti, tak nevídané bioklimatické funkce, která zajistí příjemně strávené chvíle na Vaší terase. Jako tuzemský výrobce jsme schopni splnit každé individuální přání našich zákazníků.

MERIDIEM Glass / zasklená pergola

Pergola Meridiem Glass se jako první výrobek svého druhu na našem trhu může pochlubit zcela rovnou konstrukcí a zasklenou střechou. Zastřešení je vyspádované uvnitř konstrukce, díky čemuž pergola disponuje jedinečným moderním designem snoubeným s kouzlem kubistických tvarů.

MERIDIEM Soft / látková pergola

Pergola Meridiem Soft Vás uchvátí spojením hliníkové konstrukce s jemným designovým řešením střechy. Hliníková pergola je doplněna o elektricky ovládanou látkovou markýzu, která intenzivně chrání před sluncem a současně slouží k efektivnímu snížení teploty pod zastíněným prostorem.

MERIDIEM Smooth / baldachýnová pergola

Baldachýnová pergola Meridiem Smooth je ideální stínící a designový prvek. MM Smooth byla navržena tak, aby doladila estetický vzhled venkovního posezení u restaurací, kaváren, i rodinných domů a aby nabídla alternativu ke klasickým markýzám i k pergole MM Soft. Látka baldachýnu je vytvořena z odolné tkaniny, která je pokrytá PVC potahem. Díky tomu je baldachýn odolný proti UV záření, povětrnostním vlivům i případným dešťům.

MERIDIEM Basic / skleněná pergola

Tent typ pergoly představuje nenáročnou variantu skleněného zastřešení. Hliníková konstrukce, která se standardně dodává se sklonem, okapový systém v přední části pergoly a základní možnosti doplňkového příslušenství. Vrásky Vám nepřidá ani údržba, ani cena.