Synonymum luxusu

Ať už zvolíte bioklimatickou pergolu Meridiem s naklápěcími lamelami, exkluzivní pergolu Meridiem Glass se skleněným zastřešením nebo jemnou pergolu Meridiem Soft, zajistíte své terase nezaměnitelný půvab a noblesu.

MERIDIEM Bio
bioklimatická pergola

Hliníková pergola MERIDIEM Bio disponuje zastřešením tvořeným naklápěcími lamelami, díky čemuž dosahuje jak kompletní voděodolnosti, tak nevídané bioklimatické funkce, která zajistí příjemně strávené chvíle na Vaší terase. Jako tuzemský výrobce jsme schopni splnit každé individuální přání našich zákazníků.

Přejít na detail

MERIDIEM Cielo
polykarbonátová pergola

Pergola MERIDIEM Cielo je nejpopulárnější variantou pergol s pevnou střechou. Střechu této pergoly tvoří komůrkový polykarbonát, případně je místo něj možno instalovat bezpečnostní sklo. Konstrukce pergoly je tvořena extrudovanými hliníkovými profily té nejvyšší kvality, které jsou ošetřeny kvalitní jemnozrnnou práškovou barvou.

Přejít na detail

MERIDIEM Glass
zasklená pergola

Pergola MERIDIEM Glass se jako první výrobek svého druhu na našem trhu může pochlubit zcela rovnou konstrukcí a zasklenou střechou. Zastřešení je vyspádované uvnitř konstrukce, díky čemuž pergola disponuje jedinečným moderním designem snoubeným s kouzlem kubistických tvarů.

Přejít na detail

MERIDIEM Soft
látková pergola

Pergola MERIDIEM Soft Vás uchvátí spojením hliníkové konstrukce s jemným designovým řešením střechy. Hliníková pergola je doplněna o elektricky ovládanou látkovou markýzu, která intenzivně chrání před sluncem a současně slouží k efektivnímu snížení teploty pod zastíněným prostorem.

Přejít na detail

MERIDIEM Smooth
baldachýnová pergola

Baldachýnová pergola MERIDIEM Smooth je ideální stínící a designový prvek. Byla navržena tak, aby doladila estetický vzhled venkovního posezení u restaurací, kaváren, i rodinných domů a aby nabídla alternativu ke klasickým markýzám i k pergole MM Soft. Látka baldachýnu je vytvořena z odolné tkaniny, která je pokrytá PVC potahem. Díky tomu je baldachýn odolný proti UV záření, povětrnostním vlivům i případným dešťům.

Kontaktujte nás