Synonymum luxusu

Ať už zvolíte bioklimatickou pergolu Meridiem s naklápěcími lamelami, exkluzivní pergolu Meridiem Glass se skleněným zastřešením nebo jemnou pergolu Meridiem Soft, zajistíte své terase nezaměnitelný půvab a noblesu.

MERIDIEM / bioklimatická pergola

Hliníková pergola MERIDIEM disponuje zastřešením tvořeným naklápěcími lamelami, díky čemuž dosahuje jak kompletní voděodolnosti, tak nevídané bioklimatické funkce, která zajistí příjemně strávené chvíle na Vaší terase. Pergola Meridiem nabízí mnoho možností doplňkového příslušenství jako je látkové boční stínění, kompletní zasklení, infravytápění, nebo senzory, které pomohou ochránit Váš zahradní nábytek před deštěm. Jako tuzemský výrobce jsme schopni splnit každé individuální přání našich zákazníků, ať již jde o barvu, velikost, nebo způsob kotvení.

Více informací
Technický list

MERIDIEM Glass / zasklená pergola

Pergola Meridiem Glass se jako první výrobek svého druhu na našem trhu může pochlubit zcela rovnou konstrukcí a zasklenou střechou. Zastřešení je vyspádované uvnitř konstrukce, díky čemuž pergola disponuje jedinečným moderním designem snoubeným s kouzlem kubistických tvarů. Samozřejmostí pergoly je integrovaný okapový systém, který odvádí dešťovou vodu do nosnice pergoly. Díky robustní konstrukci pergola odolá i velkému zatížení a zaručí tak celoroční využití. Pro pergolu Meridiem Glass je velmi vítaným doplňkem integrovaná střešní roleta a boční posuvné zasklení, ale ani LED osvětlení a infra zářiče nemusí být zbytečností.

Více informací
KONTAKTUJTE NÁS

MERIDIEM Soft / látková pergola

Pergola Meridiem Soft Vás uchvátí spojením hliníkové konstrukce s jemným designovým řešením střechy. Hliníková pergola je doplněna o elektricky ovládanou látkovou markýzu, která intenzivně chrání před sluncem a současně slouží k efektivnímu snížení teploty pod zastíněným prostorem. Díky speciální úpravě látky, je markýza hydrofobní, stálobarevná a odolná vůči plísním. Pergolu Meridiem Soft je možné obohatit o doplňkové příslušenství, jako je integrované LED osvětlení, boční látkové stínění nebo prosklení. Pro látkovou pergolu je mimo zmíněné velmi praktickým doplňkem dešťový a sluneční senzor, který se postará o bezstarostnost a pohodlí.

Více informací
KONTAKTUJTE NÁS

MERIDIEM Smooth / baldachýnová pergola

Baldachýnová pergola Meridiem Smooth je ideální stínící a designový prvek. MM Smooth byla navržena tak, aby doladila estetický vzhled venkovního posezení u restaurací, kaváren, i rodinných domů a aby nabídla alternativu ke klasickým markýzám i k pergole MM Soft. Látka baldachýnu je vytvořena z odolné tkaniny, která je pokrytá PVC potahem. Díky tomu je baldachýn odolný proti UV záření, povětrnostním vlivům i případným dešťům.

KONTAKTUJTE NÁS

MERIDIEM Basic / skleněná pergola

Tent typ pergoly představuje nenáročnou variantu skleněného zastřešení. Hliníková konstrukce, která se standardně dodává se sklonem, okapový systém v přední části pergoly a základní možnosti doplňkového příslušenství. Vrásky Vám nepřidá ani údržba, ani cena.

KONTAKTUJTE NÁS

[elfsight_instagram_feed id=“1″]