Okenicový plot

Design okenicového plotu připomíná tvarem i funkčností žaluzie. Plot je vzdušný, ale zároveň dopřává dostatečnou míru soukromí. Míru průhlednosti, tj. jak velké budou mezery mezi jednotlivými lamelami, přizpůsobíme přesně podle Vašich představ. Vzhled i výsledný efekt tak bude plně ve Vašich rukou. Okenicový plot nabízíme v horizontální i vertikální variantě. Montáž je možné provést mezi předem udělané sloupky, i mezi námi dodanými hliníkovými sloupky.

Plaňkový plot

Plaňkový plot je klasika, která díky své nadčasovosti snad nevyjde nikdy z módy. Plaňkový plot ve vertikálním nebo horizontálním provedení instalujeme mezi zděné sloupy nebo mezi naše hliníkové sloupky. Zakončení planěk je možné kulatou, špičatou nebo rovnou čepičkou. Tvarové provedení plotových polí jsou rovná nebo do oblouku.

Tyčový plot

Tyčový plot je oblíbený typ oplocení pro svůj design, který ani po letech neztrácí své kouzlo. Tvarové provedení plotových polí je možné provést do rovna nebo do oblouku. Na výběr je i několik způsobů zakončení tyček.

Plný plot

Plné hliníkové ploty bez průhledu jsou především díky vysoce kvalitnímu designu velice oblíbené u rodinných domů, řadových domů nebo při budování obytných objektů. Máte možnost si vybrat z laťky s drážkou nebo děrovaného plechu.

Zpět na přehled