Nezávazná
poptávka
TRENDLINE-CASSETTE-montář-strop-2-e1652963532989

Markýzy

TOPLINE-PLUS-spouštěcí-volán-2-e1652963393170

Markýzy

TOPLINE-CASSETTE-montáž-strop-e1652963559524

Markýzy

csm_Offene-Markisen-SELECT-S8130-STOBAG_485e0f7375

Markýzy

Dárce stínu

Doplňte svou terasu nebo balkón o stylovou markýzu z naší nabídky a užijte si oázu pohody.

Otevřená markýza

Otevřené markýzy jsou pro svou jednoduchost a spolehlivost hojně využívány v komerční sféře. Otevřená markýza je populárním systémem stínící techniky pro hotely, kavárny, restaurace a jiné. Jejich hlavní výhodou markýzy je nízká pořizovací cena. Díky speciální kombinaci ramen a konzolí je možný výsuv až do 7 metrů. Otevřenou markýzu můžete umístit i pod balkónem a okapem nebo ji doplnit o baldachýn a zajistit si tak příjemné stínění i před zapadajícím sluncem.

Polokazetová markýza

Ramena markýzy zůstavají odkrytá, horní část markýzy včetně látky je však zakrytá elegantní stříškou, která plynule navazuje na zasunutý přední profil. Výhodou oproti kazetové markýze je zejména v nižší ceně. Navíc u polokazetové markýzy, stejně jako otevřených markýz, použít systém překřížených ramen. Markýzu dodáváme standardně s elektrickým pohonem, je však možné vyrobit ovládání na kliku, případně doplnit inteligentním systémem a senzory.

Kazetová markýza

Kazetové markýzy z naší nabídky jsou prémiovou kategorií markýz s kloubovým ramenem. V uzavřené poloze jsou markýza a kloubová ramena zcela zasunuty do kazety, takže jsou bezpečně chráněny před všemi živly. Kazetové markýzy jsou proto ideální pro použití na stěnách bez střechy nebo stavbám, které jsou vystaveny povětrnostním vlivům. Vzhled markýzy můžete vybrat z více než 200 barev RAL a 1000 tkanin, ideálně se tak přizpůsobí jakémukoliv designu stavby. Látky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a odpuzují nečistoty. Markýzy jsou standardně ovládány rádiovým motorem, na přání zákazníka je možné je vybavit řídícími jednotkami, senzory nebo ovládáním pomocí kliky. 

Potřebujete s něčím poradit nebo máte zájem o cenovou nabídku?
Napište nám a my se Vám ozveme!