Posuvné panely

Posuvné panely v kombinaci s hliníkovými lamelami nebo látkou jsou v současné době hojně využívaným designovým i praktickým prvkem moderního exteriéru.

Hliníkové posuvné panely

Hliníkové posuvné panely jsou tvořeny hliníkovým rámem a hliníkovými lamelami. Lamely, které mohou být kromě pevného provedení, také v naklápěcí variantě, nabízí unikátní možnost variability. V uzavřené poloze poskytují lamely ochranu před nechtěnými pohledy, deštěm, větrem nebo ostrým sluncem. V otevřené poloze naopak propouští do prostoru příjemný vánek a sluneční světlo. Hliníkové lamely mohou být vyrobeny v horizontálním i vertikálním provedení.

Látkové posuvné panely

Látkové posuvné panely jsou tvořeny hliníkovým rámem a screenovou látkou. Látkový panel je v porovnání se screenovou látkou uchycenou ZIP systémem výrazně odolnější vůči větru. Screenová tkanina místo nejen příjemně zastíní, ale díky své prodyšnosti větrá a zároveň slouží jako ochrana před hmyzem nebo nečistotami z okolí. Využít ji tak můžete v parném dni a nebo naopak při nepříznivém počasí, kdy prší nebo silně fouká. Clona elegantně uzavře jinak otevřený prostor a navodí příjemný pocit bezpečí.

[elfsight_instagram_feed id=“1″]