Nezávazná
poptávka

PŘEDOKENNÍ ŽALUZIE

PŘEDOKENNÍ ŽALUZIE

PŘEDOKENNÍ ŽALUZIE

Nekonečný výběr

Předokenní žaluzie jsou tak rozmanité jako architektura budov, ve kterých se používají. Umožňují plynulou regulaci slunečního světla a dodávají stavbě moderní a estetický vzhled.

Předokenní žaluzie umožňují plynulou regulaci slunečního světla a dodávají stavbě moderní vzhled. Vynikají silnou a odolnou konstrukcí s mechanizmem chráněným proti povětrnostním vlivům. Venkovní žaluzie se můžou také chlubit významnými praktickými vlastnostmi, jako je například snížení nákladů na úpravu teploty v domě, zamezení hluku z venkovního prostředí, ochrana soukromí a zabránění předčasnému znehodnocení interiérového zařízení. Zejména z důvodu klimatických změn a zvyšujících se nákladů na energie jsou exteriérové žaluzie v současnosti oblíbeným druhem stínící techniky. Venkovní žaluzie ovlivňují správné rozložení teploty v místnosti a díky nim je v parném létě možné výrazně snížit teplotu budovy až o několik stupňů. Během zimního období stažené žaluzie naopak ušetří náklady na vytápění.

Venkovní žaluzie můžete ovládat klikou nebo motorem. Lze je také propojit s inteligentním systémem, aby se nastavovaly samy podle Vašich potřeb nebo aby se mohli ovládat odkudkoliv. Předokenní žaluzie rozlišujeme dle tvaru na žaluzie typu S, Z, C, F a E a dle šířky jednotlivé lamely.

Montáž venkovních žaluzií je možné provést pod fasády, kdy se žaluzie umístí do připraveného prostoru ve fasádě. Veškeré kotevní prvky jsou tak skryté a nic neruší finální vzhled budovy. Tento způsob provedení je vizuálně nejatraktivnější. Další montážní způsob je umístění žaluzií pod krycí plech. Přiznaný lakovaný plech zakrývá horní profil a paket lamel žaluzií a chrání žaluzie před nepříznivým počasím. Tento způsob provedení je vhodný pro dodatečnou montáž, případně pokud se žaluzie nevlezou pod fasádu nebo má klient rád estetiku plechu. Pokud technologie stavby nedovoluje montáž pod fasádu nebo krycí plech, tak se žaluzie montují pomocí speciálních nosných prvků přímo na fasádu. Takto namontované žaluzie tvoří zajímavý architektonický prvek.

Venkovní žaluzie odebíráme od firmy NEVA – předního českého výrobce stínění. Na trhu je víc než 30 let, ročně vyrobí přes 80 tisíc žaluzií a rozváží je do 42 zemí světa.

Potřebujete s něčím poradit nebo máte zájem o cenovou nabídku?
Napište nám a my se Vám ozveme!

Přeokenní žaluzie S-90

Předokenní žaluzie S-90 mají nejpevnější lamely ze všech žaluzií naší nabídky, a proto se pyšní velkou odolností. S-90 navíc potěší každého, kdo si chce doma užít klid. Žaluzie S-90 mají zaválcované těsnění v lamelách a tím zaručí dokonale tichý chod. Lamely žaluzií S-90 do sebe přesně zapadají, takže při svém zavření vytváří elegantní celistvou vrstvu, která perfektně stíní i hlídá Vaše soukromí. Žaluzie díky svému tvaru vypadají ve spuštěném stavu skoro stejně jako venkovní rolety a díky tomu je s nimi můžete elegantně kombinovat.

Předokenní žaluzie Z-90

Z-90 se pyšní titulem nejprodávanějšího typu žaluzií v naší nabídce. Lamely žaluzií Z-90 do sebe přesně zapadají, takže při zatemnění vytváří elegantní celistvou vrstvu, která perfektně stíní i hlídá Vaše soukromí. Lamely žaluzií Z-90 jsou extrémně pevné a odolné. Díky tomu bez problému zvládnou silný vítr a jsou méně náchylné na poškození. Oproti Z-70 mají Z-90 širší lamely, takže se skvěle hodí ke stínění francouzských oken nebo velkých prosklených stěn.

Předokenní žaluzie Z-70

Předokenní žaluzie Z-70 mají oproti Z-90 více lamel. Lamely Z-70 jsou užší a díky tomu se hodí i do užších prostor ve fasádě. Díky šířce lamel žaluzie vypadají také velmi elegantně a jemně i na oknech menších rozměrů. Žaluzie Z-70 jsou opět domykatelné, tzn. lamely do sebe přesně zapadají a při zatmění vytvřárí celistvou vrstu. U předokenních žaluzií Z-70 Vás potěší i příjemně tichý chod.

Předokenní žaluzie C-80

Hledáte-li univerzální žaluzie, tvar C bude skvělá volba. Tvar lamely C totiž umožňuje naklopení žaluzie na obě strany. Poskytuje tak široké možnosti stínění, díky kterým si do místnosti pustíte ideální množství světla. Oproti C-65 mají C-80 robustnější lamely a zastíní tak větší plochu. Žaluzie C-80 nemají vodicí profil, ale vedení lankem. Díky tomu jsou ideální volbou pro všechny stavby, ke kterým vzhledově nesedí masivnější vodicí profily. C-80 jsou tak oblíbeným venkovním stíněním nejen pro domácnosti, ale také pro administrativní budovy a kanceláře.

Předokenní žaluzie C-65

Předokenní žaluzie C-65 jsou ideální volbou pro všechny, kteří chtějí mít nad stíněním dokonalou kontrolu. Tvar žaluzie C umožňuje díky možnosti překlápění lamel na obě strany přesnou regulaci stínění a žaluzie tak pustí domů jen tolik slunečních paprsků, kolik kdo chce. Oproti C-80 mají žaluzie C-65 užší lamely, hodí se proto do míst s menšími nebo úzkými okny. Na oknách vypadají elegantně a stávají se tak oblíbeným řešení pro administrativní a kancelářské budovy i pro domácnosti.

Předokenní žaluzie F-80

Další skvělou volbou při hledání univerzálních žaluzií, jsou venkovní žaluzie typu F. Žaluzie je možné opět sklopit na na obě strany a tak poskytují široké možnosti stínění, díky kterým si do místnosti pustíte ideální množství světla. Lamely F-80 mají unikátní plochý tvar, který přináší nezanedbatelné výhody. Po vytažení žaluzií vytvoří lamely velmi nízký paket, díky tomu neubírají světlé výšce okna a hodí se tak skvěle i pro dodatečnou montáž. Díky svému elegantnímu vzhledu a tím, že neubírají na světlé výšce okna, patří F-80 mezi oblíbený typ venkovních žaluzií.

Předokenní žaluzie E-50

Předokenní žaluzie E-50 je možné skopit na obě strany. Lamely jsou velmi ploché, takže po vytažení vytvoří nízký paket, a proto si vystačíte s menším, elegantnějším horním profilem. Žaluzie E-50 můžete ovládat hned třemi způsoby – klikou, motorem i klasickou šňůrou. Tyto žaluzie můžete navíc umístit také do interiéru. Žaluzie Vám podle způsobu ovládání vyrobíme ve variantě E-50M, nebo E-50K. Varianta M má robustnější horní profil, do kterého se vejde motor, zatímco K má menší horní profil, takže umožňuje ovládání šňůrou. Vedení lamel Vám na přání vyrobíme s lankem nebo bez.