Nezávazná
poptávka

Screenové rolety

Webp.net-compress-image

Screenové rolety

IMG_6240

Screenové rolety

Skvělá volba

Screenová roleta je jedinečný produkt s velkým architektonickým potencionálem. Své využití nachází na všech typech oken, ale také pergolách, altánech a zimních zahradách.

Screenové rolety Alutech

Moderní, funkční a uživatelsky komfortní. Přesně takové jsou screenové rolety z dílny naší společnosti. Screenové rolety jsou tvořeny speciální PVC látkou, která díky svému složení dokáže částečně pohltit a odrazit sluneční energii a tím zabránit ohřívání interiéru. V letním období screenové rolety sníží teplotu v místnosti až o několik stupňů. Další nosnou vlastností je ochrana proti hmyzu. Zároveň také screen zmírní průnik prachu a alergenů do vnitřních prostor. Screenová roleta vyniká mimo jiné i tím, že při zatažených roletách stále zachovává výhled do venkovního prostředí, ale pohled zvenčí do místnosti látka naopak nedovolí.

Nejdůležitější funkční částí screenové clony je screenová tkanina. V naší nabídce najdete 4 druhy tkanin. Ty jsou charakterizovány činiteli odrazivosti, pohltivosti a propustnosti pro sluneční záření. Klasickou screenovou látkou je Serge 600, která je utkaná z vláken potažených PVC vrstvou s obsahem 42% skelného vlákna a 58% PVC. Tkanina Serge 1% má velmi vysokou hustotou vláken a přestože je složení poměrově stejné jako u Serge 600, zajistí dokonalaješí zatemnění. Tkanina Serge 600 BO Solar má vysokou neprůhlednost a přes látku jsou znatelné pouze obrysy. Látka obsahuje 34% skleného vlákna, 48% PVC a 18% PVC laminace. Pro nejvyšší ochranu před procházejícími paprsky, ale také zvědavými pohledy Vás ochrání látka Serge BlackOut. Tkanina je z rubové strany opatřena dvěma vrstvami PVC nátěru, což z průsvitné tkaniny vytvoří tkaninu zatemňující a screenová látka tak nabídne úplné zatemnění.

Screenové rolety dále rozlišujeme dle uchycení látky. Nejčastěji instalujeme Zipscreen, též známý jako Lockscreen, kde je látka pevně uchycená ve vodících lištách na principu zipu. Roleta je tak vysoce stabilní i v otevřeném prostranství, např. na balkónu či pergole. Cablesreen má látku vedenou pomocí ocelových lanek, které se kotví do stěny nebo podlahy. Varianta Screen představuje látku volně napnutou mezi boxem a koncovou lištou.

Díky pohonu, které tvoří io motor, můžete své rolety pohodlně ovládat, jak si sami zvolíte. Ať už pomocí aplikace v chytrém telefonu, pomocí systému Vaší inteligentní domácnosti nebo přes dálkové ovládání. K dokonalosti vše dovede individuální přístup, výběr toho správného barevného provedení a nejkvalitnější materiály na trhu.

Potřebujete s něčím poradit nebo máte zájem o cenovou nabídku?
Napište nám a my se Vám ozveme!

Screenové rolety na okna

Screenové rolety slouží k efektivnímu zastínění s uměním odstínění až 95 % sluneční energie. Clony však současně pouští do interiéru světlo a obavy z nedostatku světla v domě při zatáhnutých roletách tak rychle odpadají. Další výraznou vlastností je umožnění nerušeného výhledu ven, zatímco lidé zvenku dovnitř nevidí. Dokážou tedy plně nabídnout soukromí, aniž byste přišli o výhled na zahradu. Látka screenové rolety dokonce propouští do interiéru čerstvý vzduch a zabraňuje tak přehřívání místnosti. Tím se výrazně sníží, či dokonce předejde nákladům za klimatizaci a ochlazování místnosti. Screenové rolety se chlubí snížením teploty v horkých dnech až o 3 – 7 ° C a snížením nákladů na ochlazování až o 58%. Screenové rolety jsou oblíbenou volbou pro zastínění oken, jak malých, tak i nadměrných rozměrů.

Screenové rolety nejen na okna

Screenové rolety si nemusíme dávat do souvislostí pouze s okny. Screenové clony jsou vhodné pro zastínění Vašeho odpočinkového místa, jako je např. balkón, zimní zahrada, terasa, altánek, zahradní dům nebo pergola. Screenová tkanina nejen místo příjemně zastíní, ale díky své prodyšnosti větrá a zároveň slouží jako ochrana před hmyzem nebo nečistotami z okolí. Využít ji tak můžete v parném dni a nebo naopak při nepříznivém počasí, kdy prší nebo silně fouká. Clona elegantně uzavře jinak otevřený prostor pergoly a navodí příjemný pocit bezpečí. Venkovní posezení tak bude podle potřeby kryté a vzdušné zároveň. Screenové clony ve volném prostoru doporučujeme instalovat ve variantě Zipscreen. Roleta je tak maximálně stabilní a odolná vůči povětrnostním vlivům.