Nezávazná
poptávka

Meridiem sen o ideální pergole se splnil

Přichází na scénu exkluzivní pergola Meridiem, která vděčí svému vzniku české společnosti Alutech Bohemia. Od konkurenčních výrobků se výrazně odlišuje svou dispozicí, nadčasovým designem, zpracováním a funkčností. Čím je tedy tak neobvyklá?

Kouzlo Meridiem

Na první pohled Vám pergola vyrazí dech svou vizuální jednoduchostí, která je okořeněna stylem kubismu. Je tvořena extrudovanými hliníkovými profily, které je možné ukotvit k domu nebo samostatně postavit. Pergola tedy bude plně respektovat architekturu domu a dále ji rozvíjet. Její zásluhou tak vznikne maximální propojení domu se zahradou a vdechne obydlí neotřelý styl.

Střecha je základ

Hliníková pergola disponuje zastřešením tvořeným naklápěcími lamelami, díky čemuž dosahuje nevídaných bioklimatických funkcí a kompletní voděodolnosti. V parném horku zajistí příjemný proud čistého vzduchu a v případě deště se lamely uzavřou a ochrání Vás i zahradní nábytek. Odtok vody je pak dále integrován skrz nosné stojiny pergoly, aby odpadla veškerá starost. A co sníh? Bioklimatická pergola Meridiem si umí poradit i se sněhovou nadílkou. V případě sněžení se lamely uzavřou obdobně jako u deště a nosnost střechy je konstruována tak, aby překonala zimní čas v našich klimatických podmínkách bez jakýchkoliv problémů.

Vystupte z davu

Společnost Alutech Bohemia má ráda každou odlišnost a originalitu a proto svým zákazníkům předkládá bezkonkurenčně nejrozsáhlejší nabídku základních barev, povrchů a stupňů lesku. Společnost tak zastává názor, že pergola vkusně zaujme místo vedle jakéhokoliv typu domu a plně se shodne s představami zákazníka i bez příplatkového lakování. S Meridiem tak můžete jednoduše vystoupit z davu a vybrat si i netradiční odstín pergoly.

Originalita a luxus

Bohaté příslušenství dodává Meridiem jedinečnost a nadstandard a to pořád za dostupnou cenu. Celá pergola se může doplnit látkovým stíněním v podobě screenových rolet různých barev, posuvnými skleněnými panely, či pevným prosklením. Pohodlí se dá ještě umocnit LED osvícením nebo vytápěním pomocí infrazářičů. Dešťový, sluneční, či větrný senzor patří k vrcholům nabízeného příslušenství a zajišťuje absolutní komfort. Všechny funkce se ovládají jednoduše pomocí ovladače a vzhledem k tomu, že se inteligentní ovládání domácnosti v dnešní době těší velké oblíbenosti, nabízí se jeho propojení s pergolou. Celá pergola může zrcadlit životní styl, vkus a požadavky majitele a stát se tak osobní vizitkou.

Tak co, líbí se Vám provedení nové pergoly Meridiem? My jsme z ní nadšení!

Sdílejte tento příběh, vyberte si platformu!